Eko-mimino

Výrobci

Ekomimino. cz se rodilo postupně v průběhu několika let.

S narozením prvního synka v roce 2006 si k nám našel cestu i šátek na nošení dětí. Toníkovi se v kočárku  nelíbilo, nošení tedy bylo, i vzhledem k mým občasným pracovním povinostem, nezbytností. Šátková osvěta tehdy probíhala víceméně v pár internetových diskuzích, zavítat na kurz vázání, či si osahat, jak správný šátek vypadá, byla i v našem větším městě utopie. Nad dítkem v šátku se lidé spíše podivovali. Podobně na tom byly látkové plenky. V mém okolí používaly všechny maminky jednorázovky, informace se opět daly vyčíst pouze na internetu. K nakoupení pár kousků plenek "na zkoušku" jsem se odhodlala, až když byl Toníkovi rok a půl. A ejhle, ono to šlo i s nimi. 

V roce 2008 se nám narodil František. Z šátků, co nám doma přibyly, už byl pěkný komínek, druhorozený v látkovkách samozřejmostí a celorepublikový sraz nosících rodičů mě nadchnul natolik, že jsem se rozhodla šířit osvětu mezi maminky osobně. Navázala jsem spolupráci s jihlavským Gravid centrem, ve kterém se v září 2008 uskutečnila první prezentace potřeb pro nošení dětí. Maminky měly o šátky a plenky zájem, kromě pravidelných prezentací pro těhotné, jsem začala i s osobními konzultacemi a prvními kurzy vázání šátku, které probíhaly u nás doma. 

V říjnu roku 2009 jsme spustili internetový obchod Ekomimino.cz.

Výrobky, které nabízíme, z velké části sami používáme a máme s nimi ty nejlepší zkušenosti. Stále do nabídky zařazujeme nové zboží, které se nám osvědčuje i na našich dalších dětech, dcerce Madlence, narozené v roce 2011, a nejmladším synkovi Vašíkovi, který se narodil v únoru 2015. Pravidelně zařazujeme kurzy vázání a prezentace zboží, které nyní probíhají v naší vzorkové prodejně. Klademe důraz na osobní přístup k zákazníkovi, proto pokud budete chtít zboží nejdříve vidět, vyzkoušet či se o jeho výběru poradit, neváhejte a kontaktujte nás.

Vím, že je důležité udržovat se stále v obraze a rozšiřovat si obzory.  Proto se snažím pravidelně navštěvovat různé odborné semináře a vzdělávací kurzy, abych Vám mohla být dobrou podporou.

Absolvované kurzy a semináře:

Didymos lektorský kurz nošení dětí                                26.-27.1.2019
  - Mgr. Daniela Šmolíková

Oxytocin: Biologický průvodce mateřstvím                      14.4.2018
  - Kerstin Uvnäs Moberg

Teorie vztahové vazby, neuropsychologie a nošení dětí     29.9.2017
  - Dr. Henrik Norholt

Kojení v savčí pozici                                                      20.6.2015
  - Anna Pohořálková, Michaela Topinková   

Respektovat a být respektován                                       4.10.-30.11.2013
  - Mgr. Tatjana Kopřivová, PhDr. Pavel Kopřiva

V BAVLNCE: Kurz pro lektory vázání šátků                       27.-28.4.2013
  - Mgr. Anna Pohořálková   
                   

DomůDomů

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky

Reklama